SEVROLL - POZNAŃ meble kuchenne

  • Home
  • /
  • SEVROLL - POZNAŃ meble kuchenne
photo

KUCHNIE NA WYMIAR TWOICH POTRZEB

Urządzasz nowy dom? A może remontujesz dotychczasowe mieszkanie? Jeśli interesują Cię meble kuchenne, Sevroll-Poznań to odpowiednie miejsce dla Ciebie!

Meble kuchenne tworzone na wymiar dają możliwość urządzenia wnętrza zgodnie z Twoją wizją i oczekiwaniami. Ponieważ możesz decydować o każdym, nawet najmniejszym szczególe realizacji, masz pewność, że meble kuchenne będą idealnie pasować nie tylko do otaczającej przestrzeni, lecz także do Twojego gustu i upodobań. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia i... 4 ściany.

W Sevroll-Poznań tworzymy kuchnie na wymiar z zastosowaniem nowoczesnych technologii, które sprawiają, że korzystanie z mebli jest wygodne i komfortowe.


TRADYCYJNIE CZY NOWOCZEŚNIE?

W Sevroll-Poznań oferujemy tylko sprawdzone materiały od renomowanych producentów. Asortyment wszystkich elementów mebli kuchennych jest bardzo szeroki. Możesz wybierać z setek wzorów oraz kolorów, które będą pasowały do reszty aranżacji wnętrza.

Proponujemy zarówno tradycyjne rozwiązania, oparte na frontach drewnianych, jak i bardziej nowoczesne, które wykorzystują fronty z lakierowanych i foliowanych płyt MDF, fronty z płyt akrylowych oraz fronty z okleiny naturalnej.

Przed podjęciem decyzji przygotujemy dla Ciebie nie tylko szczegółowy projekt mebli kuchennych, lecz również wizualizacje i wycenę realizacji. Dzięki temu będziesz miał pewność, że wybrana kuchnia na wymiar będzie spełniać Twoje oczekiwania.

photo